dragons
02 بهمن 1401 - 14:40

استحکام فرهنگی خانواده‌ها تقویت شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با با برنامه‌های مختلف استحکام فرهنگی خانواده‌ها و جامعه تقویت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر یکشنبه در نشست با مدیران و مسئولین سازمان خدمات و پشتیبانی نیروهای مسلح استان بوشهر اظهار داشت: استفاده از ظرفیت افراد باتجربه و پیشکسوتان در همه حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف باید مد نظر باشد.

وی بازنشستگان را هویت هر سازمان دانست و اضافه کرد: برخی از افرادی که بازنشسته می‌شوند از بسیاری از افراد فعال‌تر و پرتلاش‌تر هستند که باید از تجارب و دانش آنها بهتر و بیشتر استفاده شود. احترام پیشکسوتان و بازنشستگان را باید حفظ کنیم.

امام جمعه بوشهر با اشاره به مسائل فرهنگی بیان کرد: رسانه‌های بیگانه به دنبال تخریب فرهنگی جامعه ما هستند و می‌خواهند هویت دینی و ملی ما را دچار تغییر کنند و این موضوع را از جهات مختلف دنبال می‌کنند.

وی به توطئه‌های مختلف و متنوع جهان استکبار به طرق مختلف اشاره کرد و ادامه داد: باید حساسیت بالایی در این زمینه داشته باشیم و در خانواده‌ها مراقبت کنیم که اسیر این مسائل نشوند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه باید استحکام فرهنگی خانواده‌ها و جامعه در زمینه‌های مختلف تقویت شود افزود: در زمانی که فتنه‌انگیزی دشمنان در اوج است باید مراقبت بیشتری داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خواستار تعمیق و افزایش برنامه‌های فرهنگی در سطح جامعه شد و بیان کرد: نیروهای مسلح نه تنها خودشان بلکه خانواده‌های آنها نیز از نیروهای مسلح هستند و در کنار هم از کشور دفاع می‌کنند.

وی والدین را گنج برای هر نفر دانست و افزود: باید قدر این نعمت بزرگ را بدانیم و هر روز و در هر فرصتی که در اختیار داشتیم برای ادای احترام به خدمت والدین خود برویم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 990626